Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE PRO KURZISTY

Zdravím Vás moji milí kurzisti,

jako 7. lekci podzimního kurzu základní poslušnosti jsme pro vás připravili ukázku agility výcviku, jen lekci přesouváme na sobotu místo neděle. Časy platí pro všechny skupinky stejně, dvě skupinky na 9.00 hodin a dvě skupinky na 10.00 hodin. Uvidíte i jiný druh práce se psy než je sportovní výcvik, je to přesné a časově náročné překonávání agility překážek, které si potom sami se svými psy vyzkoušíte. Protože my všechny tři výcvikářky odjíždíme sebe a své psy zdokonalovat na výcvikový víkend do Kyjova, bude se vám věnovat paní Ivana Kašpárková a Světluška Královcová, obě se agility výcvikem zabývají již dlouhou dobu a také se v této disciplíně pravidelně zúčastňují závodů.
Užijte si svou lekci a my se uvidíme následující neděli.
Hezký den všem
Jitka

 

 

INFORMACE A PRAVIDLA:

- se psy na výcvik chodit vždy vyvenčení, venčit můžete i v areálu ZKO, nikdy ne na cvičební ploše. Vždy po svých psech uklízejte.

- nenechejte své psy ničit a okusovat majetek ZKO

- cvičíme za každého počasí. Když bude pršet budeme v klubovně, nenechte psy lozit po gaučích, pes patří na zem

- každý majitel je zodpovědný za škody způsobené svým psem

- bez svolení výcvikářů nenechte psy lozit po překážkách (vše se v kurzu naučíte)

- pokud nemůžete přijít, omluvte se včas svému výcvikáři. Lekce se nahrazují pouze při neúčasti ze závažných důvodů (nemoc, úraz psa nebo vás)

- svého psa mějte vždy pod kontrolou, z vodítka jej můžete pustit pouze na pokyn výcvikářky

- je zakázáno v průběhu výcviku kouřit a požívat alkoholické nápoje, nechoďte na výcvik, jste-li pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek

- na výcvik ať je pes hladový, bez ranní krmné dávky, kterou vezměte s sebou a v průběhu výcviku si ji pes sežere

- noste s sebou na výcvik ledvinku, pamlskovnici, aby jste měli odměnu ihned k dispozici

- pes bude mít na sobě ideálně hladký stahovací řetízek, popřípadě obojek, nikdy ne postroj a vodítko správné délky (1,2...1,5 metru)

- po dobu výcviku si spolu psi nebudou hrát, chceme vytvořit ideální vztah mezi vámi a vašim psem, hraní bude dovoleno výcvikářkou

- v průběhu výcviku se prosím neobracejte na výcvikářku se svými dotazy, rádi vám pomůžeme a poradíme s problémy až po výcviku (samozřejmě k danému cviku se jistě zeptejte)

- kdo by měl zájem objednat přes net cokoliv pro psy nebo psovody, podívejte se na stránky www.gappay.cz. Doporučuji a  mohla bych udělat hromadnou objednávku